Toppbilde for Arrangementssiden

«Helt Konge» med Øystein Pettersen! Inspirasjonskveld med foredrag og pub

Arrangør: Langfjord samfunnhus og Alta Kraftlag

Beskrivelse

«Helt Konge»! Kom og hør Øystein Pettersen, den tidligere skiløperen, når han entrer podiet på Langfjord samfunnshus fredag 28.april kl. 20 og forteller alt om hvordan vi lager En God Dag. Om hvordan prestasjoner og fremgang skapes – i hverdagen, i jobben, i alt – om hvordan vi angriper dagen og bli fornøyd med oss sjøl! «For det er dét det handler om», sier Øystein, «om å bli Helt Konge!».

Unn deg en inspirerende og oppløftende kveld med Øysteins foredrag og trivelig pubstemning . Pub med salg av god drikke, pølser og annen fingermat – og avrunding med country live. Billetter kr 300,- selges på www.ticketmaster.no Vær sikker på å få sikret billett til inngang. Dette blir ingen kjedelig kveld! Arrangeres av Langfjord samfunnshus i samarbeid med Alta Kraftlag. Aldersgrense 18 år.

helt konge
Kvænangen
Personvernoversikt

Dette nettstedet bruker infokapsler slik at vi kan gi deg den best mulige brukeropplevelsen. Infokapsler lagres i nettlesren din og utfører funksjoner som å gjenkjenne deg når du returnerer til nettstedet vårt og hjelper oss forstå hvilke deler av nettstedet du finner interessant og nyttig.